אחזקת גינות

גינה מטופחת ופורחת נותנת הנאה ואיכות חיים למשפחה. גינות מעוצבות הן גינות הכוללות צמחייה לצד אלמנטים שונים הדורשים תחזוקה. כאשר אנו מסיימים את עבודות העיצוב וההקמה של הגינה אנו מעניקים ללקוח גינה מושלמת לבילוי ולאירוח, גינה המשדרגת את רמת החיים שלו ופשוט נראית כמו במגזינים. אך בחלוף הזמן הגינה דורשת תחוזקה על מנת לשמר את המראה האסתטי – אחד השירותים שאנו בגינה קסומה מציעים הוא שירותי אחזקת גינות.

מדוע צריך אחזקת גינות?

בכל גינה ישנם פרחים וצמחים; חלקם של הפרחים הם פרחים עונתיים להם ישנה תקופת פריחה ולאחרייה הם נובלים. מסיבה זו יש להחליף את שתילי הפרחים בגינה בכל כמה חודשים על מנת להבטיח שתמיד תהיה לכם גינה ירוקה ופורחת המתאימה את עצמה לעונות השנה. ולא רק פרחים עונתיים יש להחליף, אחזקת גינות כוללת גם גיזום של עצים ושיחים על מנת לשמר אותם במראה אסתטי וגודל רצוי.
כולנו יודעים שגינות מעוצבות עושות הרבה מאוד שימוש בעץ דקורטיבי, כמו למשל דקים מעץ ועוד אלמנטים מיוחדים. עץ הנמצא בחוץ תחת השמש הקופחת בקיץ והגשם בחורף חייב תחזוקה תמידית על מנת לשמר את המראה שלו ולהעניק לו שנים רבות של שימוש. אחזקת גינות היא הרבה יותר מטיפול בצמחים, היא פתרון מלא הכולל גם תחוזקה של הדקים וכל האלמנטים המיוחדים הדורשים צביעה או מריחה בשמן.

תכנון גינות
אחזקת גינות מעוצבות היא תחום למקצוענים; היא דורשת אנשי מקצוע מתחומים שונים אשר יודעים לטפל בכל הצרכים של הגינה על מנת לשמור אותה תמיד במצב האופטימלי. אחזקת גינות חייבת להיעשות באופן תקופתי על מנת לשמר את המראה המיוחד בכל עונות השנה ועל מנת לאפשר לבני הבית ליהנות תמיד מהגינה המטופחת שלהם. בעוד גינה מטופחת משדרגת את חוויית המגורים ואיכות החיים, גינה מוזנחת עושה בדיוק את ההפך; גינה מוזנחת היא מקום שלא נעים להיות בו ואותה התחושה הלא נעימה משליחה על הבית כולו.
אם גם אתם רוצים לשמור על הגינה שלכם רעננה, מטופחת ומתוחזקת, התקשרו אלינו עכשיו ונשמח לתת לכם את השירות הטוב ביותר.

אודות המחבר