גינות מעוצבות

 

פעם כאשר הייתם מחפשים מישהו שיסדר לכם את הגינה הייתם מזמינים גנן. זהו איש המקצוע עם הכלים הנכונים אשר היה מגיע, גוזם את הדשא והשיחים, שותל כמה פרחים וזהו. היום הדברים השתנו, היום אנו מדברים על גינות מעוצבות וכאשר מזכירים את המילה עיצוב לא ניתן להסתפק בגננים, יש צורך באדריכלי נוף ומומחים לעיצוב גינות.
גינות מעוצבות הן הרבה יותר משתילת פרחים; נכון שמקומם של הפרחים והצמחים עדיין נשאר רלוונטי בעיצוב גינות אך התפיסה של גינות מעוצבות היא תפיסה חוויתית. הציבור הישראלי מצפה להרבה מאוד מהגינה שלו וזה לא רק גינת ירק. הציבור הישראלי מצפה שהגינה תהיה מרשימה ותוסיף פאר לבית אך יחד עם זאת הוא רוצה הרבה ערך מוסף – התפיסה המודרנית רואה בגינה כחלק ממרחב המחייה שלנו ולכן אנשים מעוניינים לקיים פעילויות שונות בגינה, כמו למשל: להשתזף על כיסאות שיזוף, לשבת ולקרוא ספר בצל, לאחר חברים בסוף השבוע ועוד. כאשר מדברים על גינות מעוצבות חייבים לקחת את השימושים הללו בחשבון ולהביא אותם לידי ביטוי בעיצוב הגינה.

תכנון גינות

גינות מעוצבות צריכות קונספט עיצובי מיוחד אשר יתן לגינה את האופי שלה ויבדיל אותה מיתר הגינות בשכונה. כאשר אנו ניגשים לפרויקט של גינות מעוצבות אנו רוצים לתת לגינה את הטאץ' האישי אשר יבטא את האישיות של הלקוח ויתאים לצרכיו ורצונותיו. על מנת להשיג מטרה זו אנו משתמשים בהרבה מאוד דמיון ואינספור אלמנטים דקורטיביים בשילוב של תאורה והצללה. בגינות מעוצבות הפרחים, הרהיטים וכל אבן ודקורציה מדברים אחד עם השני בהרמוניה.

התוצאה המתקבלתאין מילים לתאר את התוצאה המתקבלת לאחר שמשקיעים בגינות מעוצבות. התחושה היא תמיד של גינה קסומה ונעימה, זוהי תחושה שתכה בכם כל פעם מחדש כאשר תגיעו הביתה. גם האורחים והמבקרים בביתכם תמיד יתפעלו מהיופי והקסם של הגינה. ומי שזכה בגינה מעוצבת יקבל חווית איכות חיים חדשה ומשודרגת. ישנן הרבה מאוד פעילויות אשר ניתן לעשות בגינה וזהו חלק בלתי נפרד ממרחב המחייה של דיירי הבית. כאשר יש לכם גינה מעוצבת אתם רק מחפשים סיבות מדוע לבלות בגינה.אם גם אתם חולמים על גינות מעוצבות כמו בסרטים או במגזינים, התקשרו עכשיו והפכו זאת למציאות.

אודות המחבר