דקים לגינות ומרפסות

דקים מעץ אורן | דקים מעץ אורן מחיר | דקים מעץ איפאה | דקים סינטטיים

 

דק סינטטי –  הדקים הפכו כבר מזמן לדבר מאוד פופולרי בעיצוב גינות ומרפסות, הן במרחב הפרטי והן במרחב הציבורי.

ישנם סוגים שונים של דקים, כמו למשל דקים מעץ ודק סינטטי; ישנם סוגים שונים של דקים מעץ ודק סינטטי, כאשר כל אחד מהם שונה מבחינת המראה, הגמישות, המשקל, החוזק, הצורך בתחזוקה,

הצבע ואולי עוד כמה דברים. הדקים פותחים בפנינו עולם שלם של אפשרויות עיצוביות ויש להם גם יתרונות פרקטיים כאשר משתמשים בהם בגינה או כאשר מתקינים דק למרפסת.

דק סינטטי או דקים מעץ ניתן להתקין בקלות בכל מקום שרוצים. חלקי הדקים משתלבים אחד בשני בצורה מודולרית, ניתן כמובן לחתוך אותם ולהתאים אותם לכל שטח – גינה קטנה או גינה גדולה ואפילו דק למרפסות.

שילוב של דקים מעץ או דרים סינטטיים בגינה יכול לשדרג את הגינה או המרפסת שלכם ולהצעיד אותה קדימה.

תכנון גינות

הדקים מגיעים בגוונים שונים וניתן לשלב אותם בכל קונספט בהתאם לעיצוב הכללי של הבית והגנה. יש בהם הרבה מאוד יופי אך יחד עם זאת סוג של פשטות. בעזרת בחירה נכונה של סוג הדק והצבע וגם האופן שבו הוא מותקן ניתן להתאים את הדקים לכל סביבה. דקים יכולים להשתלב בכל סגנון עיצובי, החל מהסגנון המודרני והייטקיסטי ועד לגינות ובתים בעלי עיצוב כפרי.

 

דק לגינה מחיר

מכיוון שישנם סוגים שונים של דקים, כך גם העלויות יכולות להשתנות.

כמובן שהעלויות מתחלקות בין עלויות של חומרים לבין העלויות של ההתקנה. אם תרצו לדעת מהן העלויות מוטב לפנות אלינו על מנת להתאים את הדק וסוג ההתקנה על מנת שתוכלו לקבל הצעת מחיר קונקרטית. ברמת העיקרון דק לגינה  מחיר (או דק למרפסות) הוא בסביבות כמה מאות שקלים למטר מרובה, אך זה תלוי מאוד בסוג העץ (או דק סינטטי אם רוצים).

למשל דק העשוי מעץ אורן הוא יחסית זול והעלויות הן בסביבות 300 שקלים למטר מרובה, אך לעומת זאת ישנם עצים יותר יקרים, כמו עץ האיפאה האיכותי שמחירו עלול להיות כפול!

ברור שתרצו לחסוך בעלויות אך כאשר אתם מחפשים דק למרפסות או דק לגינה, עליכם להתייעץ עם אנשי מקצוע על מנת לבחור את הדק המתאים ביותר. חשוב לבחור בדק איכותי המתאים לאקלים הישראלי על מנת שיחזיק מעמד שנים ארוכות ולא יגרור הוצאות תחזוקה מטורפות.

דק סינטטי

 

אודות המחבר