דקים מעץ לגינה

לפעמים אנשים שואלים את עצמם איך ניתן לבצע חיפוי לשטחים בגינה אשר ישמרו על המראה הטבעי של הגינה ולא ינתקו אותה מהטבע, אך יחד עם זאת יתנו לה מראה אלגנטי ומעוצב ברמה הגבוהה ביותר.

ובכן, הפתרון הוא דקים מעץ; זהו פתרון יוקרתי ופופולרי מאוד. הצוות של גינה קסומה מתמחה בהתקנת דקים מעץ ורבים מעיצובי הגינות שלנו עושים בהם שימוש.
הדקים הם לוחות עץ המשמשים לחיפוי שטחים בגינה; הם נחתכים ומורכבים בהתאם לשטח ולצורה הדרושה ונותנים לכם חיפוי איכותי במיוחד.

ניתן להתקין אותם על גבי האדמה, אך עם יש לכם רצפה, בטון או כל סוג של חיפוי אחר בגינה ניתן להתקין אותם ישירות מעל החיפוי הקיים וללא צורך בהסרת הרצפה הקיימת. ניתן להשתמש בדקים בשביל ליצור הגבהה של פני השטח ואף ליצור עיצובים מורכבים.
ישנם סוגים שונים של דקים מעץ, כמו למשל דקים מעצים כמו אורן, עץ טיק בורמזי, עץ ארז, טייגר וווד ועוד סוגים אחרים. לכל עץ יש תכונות אחרות, מראה אחר ורמת מחיר שונה.

הצבע והמראה הטבעי של הדק משתלבים היטב בגינה ונותנים לה עומק עיצובי נפלא.
לצד העיצוב האלגנטי, לדקים מעץ ישנם יתרונות נוספים: דקים יכולים להיות תחליף למדשאות ובכך מאפשרים להפחית את צריכת המים, דבר חשוב מאוד בישראל. דקים מעץ קלים לניקוי, במיוחד כאשר משווים אותם לטיפול במדשאה, ותמיד נותנים לגינה מראה נקי ומסודר.

גם התחושה אשר הולכים על דקים היא הרבה יותר נוחה ונעימה מסוגי חיפוי אחר. כאשר יורדים הגשמים הדקים אינם צוברים בוץ.
דקים מעץ משתלבים באופן מושלם עם ריהוט גינה. הם מספקים את הבסיס המוצק עליו ניתן למקם את ריהוט הגן בצורה יציבה וגם מתאימים מאוד מבחינה עיצובית. מרבית הגינות המעוצבות עושות שימוש באלמנטים אלו הכוללים דקים וריהוט גן.
אם גם אתם רוצים ליהנות מהיתרונות של דקים מעץ בגינה המעוצבת שלכם, הצוות של גינה קסומה ישמח להגיע אליכם ולהתאים עבורכם את חיפוי הדקים המושלם אשר ישדרג את הגינה שלכם ויהפוך אותה למקום יפה ונעים במיוחד.

אודות המחבר