עיצוב גינות גג

 

עיצוב גינות גג  לא לכולנו יש בית עם חצר, במיוחד היום כאשר השטחים הפתוחים הולכים ומתמעטים והארץ מתמלאת במגלי מגורים. אך גם למי שאין חצר, עדיין מגיע ליהנות מגינה ירוקה ונעימה אשר תוסיף לאווירה בבית ותשדרג את רמת החיים. מי שאין לו חצר, אך יש לו גג, יכול ליהנות מגינת גג נחמדה ונעימה. עיצוב גינות גג הוא המומחיות שלנו.

 
עיצוב גינות גג מתאים לבתים פרטיים כמו גם לבנייני משרדים. לכולנו יש את הצורך הזה לברוח ולהתחבר בחזרה לטבע ולשורשים שלנו. כאשר אנו נמצאים במקום נעים, תחת צל ובין צמחים ופרחים אנו מייד מרגשים רגועים ונינוחים; זוהי החוויה שמגיעה לנו כאשר אנו חוזרים הביתה מיום עבודה או כאשר אנו יוצאים להפסקת צהריים במשרד – עיצוב גינות גג הוא בדיוק מה שאנו צריכים.

 
עיצוב גינות גג – עיצוב מאתגר
עיצוב גינות הוא ההזדמנות לבטא את הטבע בתוך הסביבה האורבנית. על מנת להפוך גג בטון משעמם לגינה ירוקה ונעימה אנו משלבים אלמנטים המחברים אותנו לטבע כמו למשל חיפוי דקים והרבה מוטיבים של עץ לצד צמחייה אמתית .

אך יחד עם זאת חשוב לזכור כי עיצוב גינות גג הוא פרויקט אדרכילי מורכב אשר צריך לקחת בחשבון נושאים עיצוביים, שיקולים פרקטיים של השימוש בגינה וגם שיקולים טכניים הקשורים לבעיות ההשקייה והניקוז.

אלו הם שלושה דברים שצריך לקחת בחשבון ולא ניתן להפריד ביניהם. אין שום טעם בעיצוב גינות גג כאשר התוצאה היא נזילות מים בתוך הבית או בעיות שונות הקשורות לתשתית לא מתאימה; חייבים לקחת הכל בחשבון כאשר מקימים גינת גג.עיצוב גינות גג

תכנון גינות
כאשר אנו בגינה קסומה ניגשים לפרויקט של עיצוב גינות  אנו מתחילים קודם כל בבדיקת התשתיות בעזרת אדריכלים ומהנדסים על מנת להתחשב במגבלות המשקל שניתן להעמיס על הגג ותכנון התשתיות השונות של השקייה, ניקוז ותאורה. התשתיות הן הבסיס ועליהן בונים את גינת הגג המושלמת. לאחר שדאגנו לתשתיות המתאימות ניתן להתחיל בעבודת העיצוב.

כאשר מעצבים גינות גג יש לקחת בחשבון את עיצבו הבית, את כיווני הרוחות, את השטח הפנוי, את הצרכים והציפיות של בעלי הבית וכמובן את התקציב. המומחיות שלנו היא עיצוב גינות גג עם מקסימום תוצאות תחת כל תקציב נתון. גם אתם רוצים גינת גג עם נוף מרהיב, התקשרו עכשיו לפגישת ייעוץ.

אודות המחבר