עיצוב גינות קטנות

עיצוב גינות קטנות,כמו גם עיצוב חללים קטנים, תמיד מאתגר את אדריכלי הנוף והגננים. באופן טבעי גינה קטנה מגבילה מראש את האפשרויות שעומדות בפניכם ונראה שצריך לעשות הרבה פשרות. אך דווקא האתגר של עיצוב גינות קטנות הוא מה שאנו בגינה קסומה אוהבים. עיצוב גינות קטנות מחייב אותנו להשקיע את כל היצירתיות שלנו על מנת לתת ללקוח גינה מעוצבת ומטופחת וזה בדיוק מה שאנו אוהבים לעשות. עיצוב גינות קטנות הוא האהבה והתשוקה שלנו; אין לתאר את ההרגשה שמסיימים פרוייקט אשר התחיל בגינה מוזנחת או מיושנת והסתיים בגינה מעוצבת ויוקרתית אשר משנה את כל האווירה בבית.

הסוד של עיצוב גינות קטנות
פעם גינה כללה שביל, ערוגות פרחים וכמה כיסאות פלסטיק, אך היום מדובר בהרבה יותר מזה. עיצוב גינות קטנות מתחיל קודם כל בהבנת הצרכים והציפיות של הלקוח ורק לאחר מכן אדריכלי הגינות יכולים להתחיל לתכנן את הקונספט. לצורך עיצוב הגינה אנו משתמשים באמצעים רבים הכוללים צמחייה, עציצים, ריהוט יוקרתי, פסלים, אבנים דקורטיביות, הצללה, תאורה ועוד אלמנטים רבים אשר מסייעים לנו להפוך את הגינה לאישית ומיוחדת עבור הלקוח.
לא הגודל הוא מה שחשוב אלא האיכות, גינה קטנה ומעוצבת בהחלט יכולה להציב תחרות לגינות גדולות; בתנאי שהיא תוכננה היטב. יש לתכנן בקפידה את המראה הכללי של הגינה וכל הפריטים הדקורטיביים שבה; כאשר הכל נעשה לפי קונספט בצורה הנכונה התוצאה יכולה להיות מרשימה מאוד. אך אל תחשבו שעיצוב גינות מתבצע בצורה מנותקת מעיצוב הבית – בהחלט יש צורך לקחת בחשבון את הקו העיצובי הכללי ולהתאים את עיצוב הגינה לאופי הבית. חישבו על זה כך, הבית הוא הגוף והגינה היא תכשיט המעטר אותו.
גינה מטופחת ומעוצבת משדרגת את ערך הנכס. לאחר שנסיים את העבודה הלקוח יקבל גינה לתפארת; גינה אשר תשמש אותו לאירוח ופנאי ותשדרג את רמת החיים שלו. כאשר אנו מעצבים גינות קטנות איו לוקחים בחשבון את השימוש בגינה ומשתדלים להעניק ללקוח גינה אשר תמיד תיראה במיטבה בכל עונות השנה ובכל מזג אוויר. אם גם אתם רוצים לשדרג את הגינה שלכם וליהנות מהחוויה המיוחדת של גינה מעוצבת, התקשרו עוד עכשיו לקבלת הצעה.

אודות המחבר