עקרונות ורעיונות בתכנון גינות קטנות

תכנון גינות קטנות |  תכנון והקמת גינה | תכנון תאורת גינה | תכנון עיצוב גינות.

תכנון גינות קטנות תכנון והקמת גינה קטנה נעשה תחת אילוצים של שטח מצומצם. בהחלט ניתן להשיג תוצאות טובות בתכנון עיצוב גינות קטנות אך הדבר מחייב תכנון מדוקדק והקפדה על יעילות וניצול נכון של השטח.

לצורך כך הצוות של גינה קסומה העזר במיטב אדרכילי הנוף הפועלים לפי העקרונות המקובלים בתחום ומשלבים יצירתיות רבה בתכנון והקמת גינה כולל תכנון תאורת גינה.

מדשאות בחוץ – כאשר מדובר בתכנון גינות קטנות מומלץ להשאיר את המדשאות בחוץ. הן תופסות מקום רב שאין לכם. וותרו על המדשאות על מנת להשאיר מקום לצמחייה. מעצבי גינות יצירתיים יודעים איך להשתמש נכון בצמחייה על מנת לעשות תכנון גינות קטנות הנותן אשלייה של שטח גדול יותר.

התאמת אובייקטים לגודל – ריהוט גינה, תאורה, עציצים ועוד אביזרים אשר מקובל לשלב בגינה משפיעים על המקום. ההמלצה שלנו כאשר מדובר בתכנון והקמת גינה קטנה היא להשתמש באובייקטים קטנים. כאשר תשמשתו באובייקטים גדולים הם יתפסו מקום רב וגם יבליטו את השטח המצומצם.

תכנון תאורת גינה – התאורה תופסת מקום חשוב בכל פרוייקט של תכנון עיצוב גינות. ראשית כל התאורה מאפשרת לנו להרחיב את שעות השימוש של הגינה אל תוך הלילה אך תכנון תאורת גינה כולל גם תאורת נוי, כזו המבליטה אלמנטים מסוימים. כאשר מדובר בגינות קטנות יש להשתמש בחכמה בתאורה על מנת לתת תחושה של מרחב.

תיחום הגינה – היזהרו מתיחום גינה החוסם את הנוף. גינה בעלת שטח של 10 מטר מרובע הסומה בגדרות אבן נראית קטנה הרבה יותר מגינה בעלת אותו השטח העושה שימוש בתחום המאפשר לראות את הנוף הפתוח שמסביב.

אל תרגישו שאין טעם להשקיע בתכנון והקמת גינה אם יש לכם גינות קטנות; בעזרת עבודה מקצועית גם גינה גטנה יכולה להיות ״גדולה״. לתכנון גינות קטנות יש יתרון מכיוון שניתן לחסוך בעלויות, גם עלויות ההקמה וגם עלויות התחזוקה השוטפת של הגינה.

תכנון גינות קטנות

הצוות של גינה קסומה מתמחה בתכנון והקמת גינה קטנה. הצוות שלנו עסק בפרוייקטים רבים של חידוש גינה והקמתה מחדש וגם הקמת גינות מאפס. בכל עיצוב אנו נותנים פתרון לצרכים של בני המשפחה תוך ניצול אופטימלי וחכם של השטח.

אנו מעניקים פתרונות הצללה בהתאמה אישית, חיפוי קרקע, השקייה, תכנון תאורת גינה, מערכת ניקוז, ריהוט גינה וצמחייה מתאימה. הצוות שלנו יהפוך את הגינה שלכם ליצירת מופת תוך זמן קצר.

עיצוב גינות

אודות המחבר