פרגולות ודקים לגינה

דק למרפסת, דקים ופרגולות, דקים מעץ אורן מחירים, עיצוב גינות טבעיות

דקים ופרגולות, רבים מהלקוחות הפונים לגינה קסומה מתעניינים בעיצוב גינות טבעיות וכמובן בדקים ופרגולות. גם פרגולות וגם דקים הם פופולאריים מאוד בגינות ומרפסות.

ולא רק שהם פופולריים מאוד, הם גם משתלבים היטב יחדיו מבחינה עיצובית. הדקים נועדו לחפות את הקרקע או את הריצוף הקיים והם גם מאפשרים ליצור הגבהה ועוג אלמנטים עיצובים מיוחדים.

הפרגולות נועדו לעשות חיפוי המגן אלינו מקרני השמש או טיפות הגשם. באופן טבעי אנו רואים הרבה מאוד עיצובי גינות בהן מחפים את הקרקע בדקים יפים מעץ, מציבים ריהוט גן ואז מתעורר גם הצורך בפרגולה על מנת ליצור סכך שימושי עם ערך עיצובי.

בהחלט מומלץ לכם לשקול דקים ופרגולות יחדיו עבור הגינה שלכם.

גם דקים וגם פרגולות עשויים מאותם החומרים, כאשר עץ הוא אחד החומרים המקובלים ביותר. כמובן שישנם גם חומרים סינטטיים אך בדרך כלל גם החומרים הסינטטיים שואפים להיות תחליף עץ מבחינת המראה והמרקם. המוטיבים של העץ חשובים מאוד כאשר רוצים עיצוב גינות טבעיות.

דקים ופרגולות

תכנון גינות

הדקים הם חיפוי מצוין לכל סביבה חיצונית, לא רק בגינה אלא גם דק למרפסת. בעזרת דק למרפסת ניתן לתת גם למרפסת שלכם מראה אותנטי של גינה.

דק למרפסת הוא דבר מקובל מאוד בסביבה העירונית שם ישנו צורך לחפש את החיבור לטבע במקום שבו זה נראה לפעמים בלתי אפשרי. הנוכחות של דק למרפסת מוסיפה לבית אלמנטים טבעיים שכל כך חסרים בעיר.

כמו בגינות, דקים ופרגולות הם דבר נפוץ מאוד במרפסות ואפילו גינות גג. מי שאין לו שטח פנוי לעיצוב גינות טבעיות מכיוון שהוא גר בסביבה העירונית צריך להיות יצירתי ולמצוא את הדרכים להביא את אותם המוטיבים הטבעיים של העץ  למרפסת או לגג.

 

דקים מעץ אורן מחירים

שאלת השאלות שמעניינת את כולם נוגעת לדקים מעץ אורן מחירים. החדשות הטובות בעניין זה הן שדקים מאורן הם אחד המקרים הבודדים בהם מוצר זול הוא גם מוצר איכותי.

המחירים נעים בסביבות 300 – 400 שקלים למטר מרובע. שימו לב שישנם רמות שונות של דקים מעץ אורן, אלו אשר יש בהם יותר עיניים נחשבים לאיכותיים יותר מבחינת המראה העיצובי שלהם והמחירים קצת יותר גבוהים מאלו אשר יש להם מרקם בעל פחות עיניים.

אודות המחבר