שדרוג הגינה בעזרת דק

אדריכל גינות בצפון | דק במבוק | דק דמוי עץ | דק לברכה

 

כאשר שוכרים אדריכל גינות בצפון על מנת לעצב את הגינה שלכם, מומלץ מאוד לבקש ממנו לשלב דקים בעיצוב הגינה. דקים מעץ (או דק דמוי עץ) יכול לשדרג מאוד את המראה העיצובי של הגינה ויש לו גם יתרונות פרקטיים. אין זה פלא שכל אדריכל גינות בצפון אוהב לשלב דקים בגינות מעוצבות.

דק הוא צורת חיפוי לקרקע בגינה המוסיפה הרבה מאוד יופי עיצובי ומאפשרת עיצוביים יצירתיים במיוחד. ישנם דקים מחומרים שונים, כמו למשל דק מסוגים שונים של עץ או דק דמוי עץ מחומרים סינטטיים.

 

את הדקים ניתן לחתוך בצורות וגדלים שונים ולחפות בעזרתם כל סוג של משטח. אם מצאתם אדריכל גינות בצפון בעל נחשבה יצירתית הוא בוודאי ימצא דרכים להשתמש בדק בשביל הגבהה או יצירת מבנה גלי אם זה מתאים לקונספט העיצובי. מעבר ליופי שלהם, הדקים מתאימים מאוד להצבת ריהוט גינה הדורש בסיס חזק ויציב.

תכנון גינות

התקנת דק יכולה להיעשות על כל משטח קיים, אם למשל יש לכם ריצוף בגינה אין צורך להשקיע בהסרת הריצוף – ניתן פשוט ליצור חיפוי חדש. הדק הוא פרקטי מאוד גם כאשר יורד גשם, המים פשוט מחלחלים למטה ואין שלוליות על הדק.

 

אם יש לכם ברכה פרטית או אולי ג׳קוזי בגינה תוכלו להתקין דק לברכה; כלומר לחפות את סביבת הבריכה בדק יפה הנותן לה מראה משודרג. אדריכל גינות בצפון יודע לשלב דק לברכה בעיצוב ולתת לכם חיפוי יפה, נוח ונעים שמסייע למנוע החלקה כאשר אתם יוצאים רטובים מהברכה.

דק לברכה ניתן למצוא בבתים פרטיים, ברכות ציבוריות, מועדוני ספא, בתי מלון ועוד.

 

דק במבוק

ישנם סוגים שונים של דקים, דק במבוק הוא אחד הסוגים. דק במבוק הוא פופולרי מאוד וכל אדריכל גינות בצפון מכיר אותו. הפופולריות של דק במבוק נובעת מתכונותיו המיוחדות; זהו דק חזק, בעל תכונות של גמישות ונחשב לידידותי מאוד לסביבה בזכות קצה הגידול המהיר של צמח הבמבוק.

דק במבוק מתאים מאוד להתקנה בגינות גג, מרפסות וסביבת הברכה. זהו אחד מחומרי הבנייה הירוקים ביותר ויחד עם זאת הוא שומר על מראה טבעי ואותנטי בעל יופי רב.

 דק במבוק

 

אודות המחבר