תכנון גינות בשרון

תכנון גינה ביתית, תכנון גינות בשרון, תכנון ועיצוב גינה

אחד מהדברים היפים ביותר בעיצוב גינות הוא היכולות של מעבי הגינות לתת אופי מיוחד לכל גינה.

בעזרת עיצוב נכון הגינה יכולה לגרום לכם להרגיש כאילו אתם בחו״ל. ישנם סגנונות שונים אשר ניתן ליישמם בתכנון גינה בדרום. הפעם נדבר על שלושה : תכנון גינה ארץ ישראלית, תכנון גינה אורגנית ותכנון גינה אנגלית.

 

תכנון גינה אורגנית – גינה אורגנית יכולה להיות רעיון מעולה. גינה אורגנית יכולה לספק לכם פירות, ירקות ועשבי תיבול טריים מידי יום וחופשיים מחומרי הדברה.

כלומר מעבר לגינת נוי, זוהי גינה בעלת ערך מוסף. כאשר עושים תכנון גינה בדרום צריך להתאים בין סוג הקרקע ותנאי מזג האוויר לבין סוג הגידולים שתשתלו בגינה.

המבחר הוא גדול וזה כמובן משתנה בהתאם לעונה, בסופו של דבר תקבלו מגוון גדול אשר תוכלו לשלב בתפריט שלכם.

תכנון גינה אורגנית לא חייב להתקיים בכל שטח הגינה; מקובל מאוד להקצות שטח מסוים לגידולים אורגניים, כך תוכלו ליהנות מגינת נוי יפה וחלק קטן ממנה יפיק לכם ירקות, פירות וצמחי תבלין.

קחו בחשבון שתכנון גינה אורגנית הוא רק ההתחלה, בסופו של דבר תצטרכו להקדיש זמן לטיפול בצמחים. אך זה בהחלט שווה את המאמץ, אין כמו תה ירוק מעשבי תיבול טריים או סלט ירקות אורגני מגינתכם.

תכנון גינות בשרון

תכנון גינה אנגלית – מי שטייל באנגליה בוודאי התרשם מהגינות במהלך ביקוריו בטירות ואתרים תיירותיים.

גינה אנגלית בהחלט מביאה איתה אופי מיוחד וגם הרבה אתגר למעצבי הגינות.

לתכנון גינה אנגלית יש את המאפיינים המיוחדים שלו. ניתן לראות הרבה שימוש בקווים ישרים וסימטריה רבה הבאה לידי ביטוי בשבילים ואפילו בגיזום השיחים התוחמים את השבילים.

בתכנון גינה אנגלית צריך לקחת בחשבון גם את ריהוט הגן; ריהוט גן אנגלי מאופיין בסגנון עתיק מעץ ומשתלב היטב עם דקורציות מאבן.

תכנון גינה אנגלית בישראל דורש הרבה מאוד יצירתיות; הצוות של גינה קסומה כולל אנשי מקצוע המוכנים לאתגר.

אנו מבצעים תכנון גינה בדרום ומגשימים עבורכם את כל הציפיות מהגינה.

תכנון גינה ארץ ישראלית – גינה ארץ ישראלית היא דבר המוגדר היטב כמו למשל גינה יפנית אך בהחלט זהו מושג ההולך ומתפתח.

לקוחות רבים מבקשים תכנון גינה בדרום בסגנון גינה ארץ ישראלית.

תכנון גינה ארץ ישראלית לוקח סגנונות המאפיינים אגן הים התיכון אך נותן לו נגיעה מיוחדת הקושרת אותו לנופי ארצנו והתרבות הישראלית.

כאשר מתכננים גינה מסוג זה מקובל מאוד להשתמש בחומרים שונים המזוהים עם הארץ, כמו לדוגמה סלעי בזלת וצמחיים האופייניים לנופי ארצנו. גם נגיעות של צמחי תבלין משתלבות היטב עם תכנון גינה ארץ ישראלית.

עיצוב גינות

אודות המחבר