תכנון גינות גדולות בצורה הנכונה

תכנון גינה מחיר

תכנון גינות גדולות מאפשר לאדריכלי הנוף הרבה מאוד משחק והרבה מאוד חופש עיצובי.

גינה גדולה מאפשר למעצבי הגינות של גינה קסומה לעשות מה שהם רוצים אך כמובן בהתאם לדרישות, הצרכים והתקציב של הלקוח. לתכנון גינות גדולות יש הרבה מאוד פוטנציאל אך כמובן שכרחי לעבוד עם אדרילכי נוף ומעצבי גינות מקצועייים ובעלי ניסיון.

הצוות של גינה קסומה מוכן לכל אתגר ויודע לתת לכם הרבה תמורה מעיצוב הגינה. כמובן שהכלל הראשון הוא תכנון נכון על מנת להגשים את מלוא הפוטנציאל; אחרת תקבלו גינה מבולגנת עם יותר מידי אלמנטים וללא קשר הרמוני.

כמובן שכאשר מדובר בתכנון גינות גדולות, תכנון גינה מחיר הוא גבוה מאשר גינות קטנות אך ההשקעה באמת משתלמת. להלן רשימה של כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון.

יצירת סדר בגינה
כאשר עוסקים בתכנון גינות גדולות חשוב להקפיד על יצירת סדר בגינה.

בעצם אותו הסדר הוא חלוקה לאזורים שונים באמצעות אמצעי הפרדה שונים; בין האזורים השונים ניתן ליצור שביל שמחבר.

איך תחלקו את האזורים ואיזה שביל תעשו; זה כבר נובע מהקונספט העיצובי של הגינה.

עצם יצירת השביל יוצרת את התיחום בין האזורים השונים; ניתן להשתמש בסוגים שונים של שבילים – חצץ, ריצוף, דקים ועוד. השטחים המחופים בשבילים ודקים מאפשרים גם לעשות תכנון גינות חוסכות מים.

אזור ישיבה
אם יש לכם גינה גדולה, נצלו זאת היטב. תכנון גינות גדולות מאפשר לכם לבנות פינת ישיבה נוחה ונעימה. לאחר שנבחרה הנקודה המתאימה יש ליצור חיפוי קרקע המאפשר להציב עליו ריהוט גן.

דקים הם אחד האמצעים המומלצים ביותר למרות שניתן להשתמש גם בסוגים שונים של ריצוף. זיכרו שהדגש כאן הוא על עיצוב ולא סתם בחירה אקראית של חיפוי זה או אחר. מלבד חיפוי הקרקע תוכלו להקים פרגולה בהתאמה אישית שתספק לכם צל ומחסה ותחתייה ניתן לשלב ריהוט גן.
כמה מילים לגבי תכנון גינות חוסכות מים: כאשר אנו מדברים על תכנון גינות גדולות צפויות גם הוצאות גדולות.

תכנון גינה מחיר מתחלק לשניים, האחד הוא הוצאות ההקמה והשני הוא הוצאות התחזוקה והטיפול השוטפים. תכנון גינה מחיר, על שני היבטיו, הוא גבוה כאשר מדובר בגינות גדולות. על מנת להפחית בהוצאות מומלץ מאוד  לבחור בתכנון גינות חוסכות מים; זה יסייע לכם להפחית חלק מההוצאות.

עיצוב גינות

אודות המחבר