תכנון ועיצוב גינות

תכנון מטבח גינה, תכנון ועיצוב גינות, תכנון והקמת גינות, תכנון גינות תמונות

 

לא אחת לקוחות מציגים לנו תכנון גינות תמונות הכוללות מטבח גינה, בהחלט לקוחות רבים פונים ומתעניינים בקשר לתכנון מטבח גינה.

בהחלט מטבח גינה הוא תוספת מאוד פופולרית המשדרגת מאוד את הגינה.

תכנון מטבח גינה יכול להיות דבר פשוט הכולל בעיקר ברבקיו, אך בהחלט ישנם אנשים הבוחרים להשקיע עשרות אלפי שקלים במטבחי גינה משודרגים המאפשרים לארח ולהגיש ארוחות שלמות לאורחים.

מן הסתם מטבחי חוץ גדולים דורשים גינה גדולה, לא רק בגלל השטח אשר דורש המטבח אלא מתוך הכוונה להשתמש בגינה לאירוח בקנה מידה גדול (הדורש מטבח) וצורך בריהוט גינה רב.

אך בהחלט הצוות של גחנה קסומה יודע לעשות תכנון מטבח גינה בהתאמה אישית גם לגינות אשר אינן גדולות.

כפי שאנו תמיד אומרים, תכנון ועיצוב גינות מתחיל בזיהוי הצורך של הלקוח; אם הצורך שלכם הוא תכנון והקמת גינות מהסוג שמתמקד באירוח רב משתתפים, הצוות שלנו יעשה עבורכם תכנון ועיצוב גינות הכולל תכנון מטבח גינה.

תכנון מטבח גינה כולל צרכים מעט שונים מאשר כל פרוייקט אחר של תכנון והקמת גינות. כאשר מדובר בתכנון מטבח חוץ יש לקחת בחשבון כמה דברים נוספים שבדרך כלל אינם באים לידי ביטוי בתכנון ועיצוב גינות אשר אינו כולל תכנון מטבח גינה.

חשמל – תכנון והקמת גינות מעוצבות תמיד דורש חשמל על מנת להאיר את הגינה.

אך כאן יש לשקול נקודות חשמל נוספות אשר ישמשו את מכשירי החשמל של הגינה. אתם ממש לא רוצים להתחיל להריץ כבל מאריך מהבית אל הגינה כאשר יש לכם 20 אורחים בבית.

גז – אם אתם רוצים גינה עם גז או ברבקיו העובד על גז תצטרכו לקחת בחשבון את נקודת הגז.

יש לתכנן את המטבח בצורה המקפידה על הבטיחות וגם האסתטיות; יש להסתיר את בלון הגז המכוער. אם תסתכלו על עיצוב גינות תמונות, לעולם לא תראו את בלון הגז במקום גלוי.

הרמוניה עיצובית – תכנון והקמת גינות הכולל מטבח חייב לכלול הרמוניה עיצובית בין המבטח לעיצוב הכללי.

מטבח חוץ לא נראה כמו המטבח הפנימי של הבית ולא רק בגלל החומרים השונים הנותנים את העמידות למזג האוויר; מטבח גינה חייב להתאים לעיצוב הכללי של הגינה ולא להיראות זר ומנותק.

באתר האינטרנט של גינה קסומה תוכלו לקבל מידע נוסף ולראות תכנון גינות תמונות הכוללות עיצובים עם מטבחי חוץ.

עיצוב גינות

אודות המחבר